Rzymsko-Katolicka Parafia p.w. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Lubinie 59-300 Lubin , ul. Budowniczych LGOM 18, tel.(76)7492201
Ogłoszenia Parafialne

XXVII Niedziela w ciągu roku
1. Rozpoczęliśmy nabożeństwa różańcowe. Zapraszamy:

* dzieci codziennie /oprócz soboty/ o godz.17,00.
Uwaga dzieci!!! Podobnie jak w zeszłym roku, tak i w tym modlitwami wspieramy dzieci z innych kontynentów w ramach naszej modlitwy w intencji misji świętych.
* różaniec dla młodzieży i dorosłych po Mszy Św. wieczornej w każdy dzień powszedni,
* niedzielę dla wszystkich o godz. 17,00.
2. Dziś, w I Niedzielę miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy Świętej. Po mszy o 18.00 adoracja do godz. 21.00.
3. W I piątek miesiąca 7 października zapraszamy na spowiedź od 15.30 do 17.00. Chorych odwiedzimy w godzinach przed południowych.
4. Parafia pw. św. Maksymiliana Marii Kolbe w Lubinie zaprasza na nabożeństwo Taize z adoracją ikony krzyża w piątek 7 października o godz. 19.30. Dodatkowo w parafii św. Maksymiliana rozpocząć się ma wieczysta adoracja Najświętszego Sakramentu. Do pobrania są formularze z zapisami na konkretną godzinę adoracji w tygodniu zarówno w dzień jak i w nocy. Chętni do podjęcia się adoracji i czuwania proszeni są o wypełnienie formularza i przyniesienie do zakrystii.


5. Za tydzień, w niedzielę 9 października, zapraszamy na Mszę Św. o godz. 18.00 młodzież przygotowującą się do bierzmowania, a po niej na spotkanie formacyjne. Przypominamy o przyniesieniu na spotkanie kart zgłoszeniowych.
6. Ruch Światło-Życie Diecezji Legnickiej zaprasza młodzież na dni skupienia 21-22 października w Janicach. Wyjazd około 15 w piątek 21 października, powrót około 18.00 w sobotę 22 października. Szczegóły i informacje o zapisach u wikariusza ks. Krzysztofa.
7. Wspólnota Pielgrzymkowa ŚLADAMI MARYI zaprasza, po raz dziesiąty, 7 PAŹDZIERNIKA, w 1 piątek miesiąca na II Lubińską Drogę Krzyżową, która wyjdzie z kościoła pw. św. WOJCIECHA poprzez wszystkie lubińskie kościoły i kaplice. Intencja jest niezmienna: "O powrót mieszkańców Lubina do Pana Boga". Długość Drogi Krzyżowej wynosi 11 km na którą trzeba przeznaczyć ok. 3 godzin. Rozpoczynamy po Mszy św. o godz. 18:00. Serdecznie zapraszamy.
8. W tygodniu wspominamy:

* 4 października - św. Franciszka z Asyżu.
* 5 października - św. Faustyny Kowalskiej
* 6 października - na S. Lubinie o godz. 17,00 zmiana Tajemnic Żywego Różańca
* 7 października - M.B.Różańcowej
Strona została zaktualizowana w niedzielę 2 października 2022r.

..::STRONA GŁÓWNA::..